Захід пройшов в історико-краєзнавчому музеї міста.

У ньому взяли участь діти та родичі учасників повстання, члени ГО «Діти війни». Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих повстанців. Місцевий бард співав  "Бьется  в тесной печурке..." и "Темная ночь".

Ведуча розповідала про факти із історії Павлоградського лютневого повстання. Своїми спогадами поділилась Ніна Агафонова, в минулому журналіст, котра тривалий час займалась дослідженням партизанського руху на Павлоградщині.

Щоправда сам факт Павлоградського лютневого повстання і його роль у визволенні міста до цього часу викликає чимало дискусій і цілком протилежних думок.
За повідомленням директора історико-краєзнавчого музею Тетяни Ведмідь Павлоградське лютневе повстання іще потребує вивчення, бо чимало документів на сьогоднішній день знаходяться не в музеї.

«Місто було звільнено 35 стрілецькою дивізію разом із повстанцями. Одні повстанські загони не змогли б звільнити місто. Це питання іще потребує вивчення. Якби були повністю відкриті архіви, щоб можна було повністю прослідкувати ці події. Але свого часу питання не до кінця було вивчено і люди не відкривались. Вони боялись говорити, що були учасниками повстання», – розповіла Тетяна Ведмідь.