У Павлограді спортсмени з інвалідністю провели 17 лютого свій черговий шаховий турнір.

До участі у змаганнях долучилися і новачки, і розрядники. Про це журналістові повідомив тренер з інваспорту при міському ФСК ім. Шкуренка Василь Шевченко.

За словами тренера, міська першість із шахів проходила в залі центральної бібліотеки. Участь у турнірі взяли 12 чоловіків і 3 жінки. Подекуди партії були досить напруженими і цікавими.

«Серед чоловіків перемогу виборов Валерів Вовченко, на другому місці опинився Олександр Шарипов. До речі, він вперше брав участь у таких змаганнях. Третє місце завоював Віктор Ославський. У жінок найкращою шахісткою стала Діана Крайня, друга сходинка була за Валентиною Купченко, а бронзову нагороду отримала Ольга Панкул».

За словами В. Шевченка, позмагатися за шаховою дошкою до бібліотеки прийшли не лише досвідчені інтелектуали-розрядники, а й новачки. Декому з ним, зокрема, Олександру Шарипову, пощастило потрапити до списку призерів турніру.

Глядачів змагань теж було чимало, серед них і представники шахового клубу Павлограда. Організатором першості виступив міський відділ сім`ї, молоді і спорту.

В подарунок спортсмени отримали нову шахову дошку, а одному з шахістів-ветеранів організатори передали книгу.

«Ми вдячні працівникам бібліотеки за створення умов для наших змагань. Однак сподіваємося, що з часом матимемо і власне приміщення для проведення шахових турнірів на базі ФСК ім. Шкуренка», – сказав тренер.

В. Шевченко також нагадав, що вже 24 лютого павлоградські спортсмени з інвалідністю проведуть турнір з боче (гра з м`ячем), згодом зберуться для інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», а в квітні змагатимуться з армреслінгу і настільного тенісу.

Джерело фото: соцмережа Facebook

                                                  Олександр Шульга для tv-news.dp.ua