Сьогодні медичному колективу 4-ї міської лікарні Павлограда представили в.о. головного лікаря медичного закладу.

Ним став 40-річний лікар - хірург цієї ж лікарні Ігор Сєдой. На цій посаді він працює уже 15 років.
Виконувати обов’язки головного лікаря Ігор Сєдой буде упродовж місяця до наступного засідання конкурсної комісії, де має бути призначений головний лікар.
Каже, що за цей час ніяких кадрових змін він не здійснюватиме, а по завершенню своїх повноважень в якості в.о. головного лікаря, повернеться до своєї основної роботи в якості лікаря-хірурга.

Ігоря Сєдого колективу представили заступник міського голови Олена Шуліка та начальник відділу охорони здоров’я міста Олена Герасименко.


Окрім колективу лікарні на представленні були присутні також волонтери та воїни АТО.
Нагадаємо, що вони підтримували Марину Костюкову на посаді головного лікаря 4-ї міської лікарні.
Вони задали декілька запитань новопризначеному виконуючому обов’язки. Зокрема чи не  проти він був би, аби Марина Костюкова, колишній головний лівар 4 -ї міської лікарні, працювала у його штаті, чи не планує кадрових змін.


За словами Ігоря Сєдого на посаду в.о. головного лікаря він був призначений відділом кадрів обласної ради у п’ятницю, 16 лютого.

Нагадаємо, що у цей час біля приймальні голови облради проходила акція по голодуванню. Люди провели у коридорах облради всю ніч, а напередодні у четвер під стінами облради пройшов мітинг на підтримку Марини Костюкової, в котрому взяли участь колектив лікарні, волонтери, бійці АТО, шахтарі-інваліди.
У лікаря Євгена Лихацького виникло запитання до в.о. головного лікаря, чому він тоді не підійшов до свого колективу і не сказав їм про таку ситуацію.

«Ви плюнули всьому колективу в обличчя, бо ми там були, ми там голодували за справедливість. Ми пішли звідти на початку першої дня. Ви не могли піднятись до нас наверх і сказати, що така ситуація. Нас водили за ніс наверху. Як ви могли?», – запитав Євген Лихацький.

Нагадаємо, що процедура призначення головного лікаря 4-ї міської лікарні триває із липня 2017.

За словами начальника відділу охорони здоров’я Павлограда Олени Герасименко Марина Костюкова була єдиним претендетом на цю посаду, котра повністю відповідає всім умовам конкурсу. Проте минулої п’ятниці розпорядженням голови облради була звільнена із посади.

Вона може брати участь у новому конкурсі, проте переконана, що перемогу на конкурсі не отримає.