Метою конкурсу є визнання молодих талантів Дніпропетровщини, для яких передбачається грошова винагорода.

Переможці отримують на карту виплати у розмірі 15 тис. грн, з яких вираховують податки.

Це уже третій конкурс, починаючи з минулого року. 15 березня стартує новий етап.
У 2017 році обласною радою було проведено дві Премії, де переможцями вийшли 100 чоловік віком до 35 років.
Усі переможці зробили свій вагомий внесок у розбудову регіону та країни. Премії розподілені за різними категоріями, серед яких наука, медицина, культура, спорт, журналістика, сільське господарство, героїчні вчинки, громадська діяльність, а також категорія «Юні дарування» для дітей віком від 14 до 17 років.

Наприклад, минулого разу в переможці вийшли, 17-річний хлопець, що врятував маленьку дівчинку, яка тонула у крижаній воді. Юна студентка Медичної академії аби допомогти літнім людям, що живуть у віддалених селах області, організовує волонтерські поїздки з командою лікарів. Мешканка села, завдяки участі у канадському проекті, змогла збудувати прибуткову молочну ферму. Хлопець написав підручник з хімії на англійській мові, інший — підкорив аудиторію своїм творчим співом, а дехто просто виконуючи свою щоденну роботу, заслуговує на подяку – серед них і журналісти, лікарі, волонтери.

Перший етап – подання необхідних документів, другий – відкрите онлайн-голосування на сайті обласної ради, третій етап – голосування спеціалізованої комісії за претендентів-фіналістів, яких обрали на онлайн-голосуванні. Усі деталі стосовно процедури подання документів, порядку проведення конкурсу та інші питання можна дізнатись:

за телефоном 056-732-08-95, 063-680-22-23,
за посиланням http://oblrada.dp.gov.ua/vote/