Усі категорії пенсіонерів органів системи МВС отримають підвищену пенсію вже з січня поточного року

Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає прес-служба МВС.
Підвищення до пенсії отримають колишні співробітники Державної прикордонної служби, Національної гвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій та Національної поліції.

«Усім категоріям пенсіонерів органів системи МВС підвищена пенсія буде нарахована з 1 січня 2018 року. Тобто сьогодні рішення прийнято, із завтрашнього дня почнуться нарахування”, – заявив міністр внутрішніх справ.

Тим часом державний секретар МВС Олексій Тахтай пояснив, що з 1 січня 2018 року по 31 грудня 2019 року всі категорії пенсіонерів МВС щомісяця будуть отримувати пенсійні виплати у новому перерахованому розмірі плюс доплата з 2016 року. Пенсії визначатимуться за рахунок посадового окладу, спеціального звання та надбавки за вислугу років.

«Виплата пенсій буде проводитися наступним чином з 1 січня 2018 року старий розмір пенсії буде плюсуватися з 50% від суми підвищення. З 1 січня 2019 року по 31 грудня 2019 року старий розмір пенсії та 75% від суми підвищення. З 1 січня 220 року повноцінно новий перерахований розмір пенсій», – пояснив Тахтай.

 Раніше міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що Кабмін ухвалив підвищення пенсії українським військовослужбовцям у середньому на 1,5 тисячі гривень