Станом на 23 лютого на Дніпропетровщині сталось дві пожежі у школах. Одна із них у Кам’янському, ще одна – у Васильківському районі.

Про це повідомив начальник відділу пожежної безпеки управління державного нагляду у сфері пожежної, техногенної безпеки служби цивільного захисту ГУ ДСНС у Дніпропетровській області Сергій Кондратинський під час прес-конференції в ІА «Мост - Днепр».

«У Васильківському районі сталась пожежа в учительському кабінеті на площі 25 квадратних метрів. Пошкоджені меблі та шкільні журнали. В ліцеї Кам’янсько горіла бібліотека. Вогнем знищено шкільні парти, книги, меблі в приміщенні бібліотеки на 1-му поверсі 3-поверхової будівлі. Із приміщення закладу було евакуйовано 500 учнів. Навчальний процес призупинений», – сказав Сергій Кондратинський.

Він також розповів про підсумки перевірки навчальних закладів області на предмет дотримання пожежної безпеки.

«1604 об’єкти не обладнані установками пожежної автоматики , на 298 об’єктах відсутні джерела зовнішнього протипожежного водопостачання, на 55 – у неробочому стані, на 389 об’єктах потрібно замінити електрообладнання, шляхи евакуації не відповідають вимогам нормативних документів на 565 об’єктах. За результатами перевірок притягнено до адміністративної відповідальності 1795 керівників та посадових осіб, направлено 253 позовних заяви до Дніпропетровського окружного адміністративного суду. За результатами позовних заяв Адміністративним судом відкрито 90 проваджень», – сказав Сергій Кондратинський.

До речі

В числі навчальних закладів, на котрі подано заяви до Адміністративного суду Дніпра за недотримання пожежної безпеки і палвоградська школа №6.