В результаті негоди 27 лютого були знеструмлені 10 ліній 6-10 кВт в Криничанському, Синельниківському, Павлоградському, Покровському, Петропавлівському районі, а також Підгородньому та Кривому Розі.

На сьогоднішній день електропостачання відновлено силами 10 бригад районів електричних мереж.

За повідомленням прес-служби ДТЕК під час ускладнених погодних умов, котрі за прогнозами триватимуть до 2 березня, бригади районів електричних мереж ДТЕК Дніпрообленерго знаходяться в режимі готовності і по мірі виникнення оперативно ліквідують наслідки негоди.

«По всій території області чергують бригади енергокомпанії. Ситуація контрольована. Спостерігається лиш декілька випадків обриву електроліній», – йдеться у повідомленні.

ДТЕК Дніпрообленерго нагадує мешканцям області про життєво важливі правила електробезпеки та закликає при виявленні обірваних чи провислих низько до землі дротів, відкритих дверей та люків електроустановок, а також пошкоджених опор повідомляти про це в контакт-центр енергокомпанії (0 800 500 444).

Крім того, можна залишити повідомлення у Фейсбук – на офіційній сторінці ДТЕК Дніпрообленерго чи в групі Елетропостачання Дніпроептровської області, де команда операторів 24/7 приймає та обробляє заявки клієнтів.