Завдяки активістам, частині депутатів та частині членів міськвиконкому розгляд питання перенесли на березневе засідання міськвиконкому.

Питання вартості проїду у міському транспорті Павлограда розглядалось сьогодні під час засідання міськвиконкому.

Перевізники наполягали на тому, аби проїзд у міському транспорті  здорожчав до 7 грн на короткому маршруті та до 8 грн – на довгому. Пояснення  заяложено традиційні – здорожчання пального, запчастин, зарплат.

Відповідний проект рішення уже був опублікований на офіційному сайті міської ради. І при більшості  членів міськвиконкому "за", він мав би набути чинності із 10 березня.Проте до голосування не дійшло. 

 

Відділ економіки міської ради, вивчивши пропозицію перевізників, дійшов висновку, що їх бажання цілком справедливі. Проте активістів із Національного корпусу, Національних дружин, депутатів міської ради від УКРОПу та частину членів міськвиконкому ( Оксана Горова, Віктор Абрамас, Олексій Пересада, Тетяна Рибалко) таке пояснення не влаштувало.

Із залу посипалось шквал запитань, зокрема, чому платня за проїзд уже декілька разів дорожчає, а якість перевезення пасажирів не покращується? Чому пасажирам не видаються квитки? Чому в усіх інших містах України платня за проїзд в громадському транспорті не вища 6 грн, а подекуди і менша і ще багато Чому? 

Відповідь перевізників теж була традиційна, мовляв в інших містах проїзд пасажирів оплачується із міського бюджету, водії безкультурні, бо всі культурні повтікали за кордон, а квитки пасажири самі не хочуть брати.

Крапку в емоційних обговореннях постави заступник міського голови Віталій Мовчан, котрий запропонував перенести розгляд цього питання на березневе засідання міськвиконкому. Члени міськвиконкому пропозицію підтримали.

А за цей час перевізники мають надати план по покращенню якості пасажирських перевезень.

Коментарі   

+2 # Юрий 28.02.2018, 19:43
Скотовози підвищеної комфортності - таке воно пасажирське щаття! Потрібно взагалі прибрати сидіння, так більше влізе. Вдалося сісти,а тепер попробуй вийдти?,тільки зі штовханиною. Уявляєте підходить траспортний засіб, а на борту написано Маршрутне таксі підвищеної комфортності 42 місця сидячих і 20 місць стоячих. Для стоячих знижка 50% від тарифу!!! Вхід зайвим сурово заборонено, ну припустемо через безпеку. Мені інколи здається що водії готові уплотнювати пасажирів руками, ногами і ... А станется пожежа, аварія, теракт... Давати чи не давати квітки і таке інше - це відлікання від теми і нічого біше. Потрібно говорити про голоне.
Вартість, Комфорт, Безпека!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата