Криміногенною ситуацією на Дніпропетровщині зацікавились представники ОБСЄ

Зустріч обласних поліціянтів із представниками спеціальної моніторингової групи ОБСЄ в Україні Олегом Старостіним та спостерігачем Войтеком Кілдзу пройшла в ГУ НП у Дніпропетровській області.

Під час зустрічі представники ОБСЄ поцікавилися криміногенною ситуацією в регіоні, динамікою розкриття злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми, випадками незаконного ввезення зброї в область.

За словами заступника начальника обласного управління поліціїОлега Грозя, у 2016-2017 роках криміногенна ситуація на Дніпропетровщині стабілізувалася.

«У минулому році було зареєстровано на 4 тис. злочинів менше в порівнянні з 2016 роком, а розкрито на 3,5 тис. злочинів більше. Одним з основних напрямків роботи поліції і досі залишається боротьба з незаконним обігом зброї. Тільки у минулому році поліція вилучила майже 500 одиниць бойової вогнепальної зброї, понад 600 осіб притягнуті до кримінальної відповідальності за ст. 263», – сказав  Олег Грозь.

«Протягом останніх 3-х років в позитивний бік змінилася ситуація в напрямку перекриття каналів міжнародної торгівлі людьми. У минулому році ми зареєстрували 19 фактів торгівлі людьми, серед яких – великі транснаціональні групи, які вивозили українців до інших країн для трудової та сексуальної експлуатації» – зазначив начальник управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Олег Янковський.

Обидві сторони висловили задоволення щодо одержаної у процесі обговорення інформації та запланували у майбутньому проводити такі зустрічі регулярно.