Проблему з газопостачанням у країні вдалося оперативно вирішити, тому вже в понеділок, 5 березня, усі заклади освіти – дитячі садки, школи, ПТНЗ та виші – працюватимуть у звичайному режимі.

Таке рішення прийняв Кризовий комітет Міністерства енергетики та вугільної промисловості України 3 березня 2018 року. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

«Беручи до уваги рішення Кризового комітету, Міністерство освіти і науки України надіслало відповідний лист-роз’яснення усім вишам, а також місцевим органам самоврядування, у сфері управління яких знаходяться інші заклади освіти», – йдеться у повідомленні.

Безпосереднє рішення про призупинення або відновлення роботи закладів вищої освіти приймає сам заклад у межах власної автономії. Відповідні рішення також мають прийняти й органи місцевого самоврядування, до сфери управління яких належать інші заклади освіти.

У Дніпрі попереднє рішення про відміну занять до 12 березня залишили незмінним. Таке рішення прийняв міський голова обласного центру Борис Філатов. То ж канікули там триватимуть до 12 березня.

У Павлограді із понеділка , 05 березня всі навчальні заклади працюватимуть у звичайному режимі.

Нагадуємо, що 1 березня 2018 року відбулося засідання Кризового комітету при Міненерговугілля, за результатами якого було складено протокол та прийнято низку рішень, зокрема тих, що стосуються призупинення роботи закладів освіти.