Володимира Бугайова, котрий 15 діб голодував в приміщенні Павлоградського міськвиконкому, звільнено роботи.

Підставою для звільнення, як сказано у відповідному наказі, є «систематичне невиконання робітником без поважних причин обов’язків, покладених на нього трудовим договором».
Документ Володимир Бугайов оприлюднив у соцмережі.

За словами Володимира , із 28 грудня 2017 року по 20 січня 2018 року він перебував у відпустці (на час проведення акції), потім – на лікарняному після голодування, перший день на роботу вийшов 1 березня і у цей же день був звільнений.
На даний час він готує відповідні документи і має намір подавати позов до суду за незаконне звільнення.

«Рішення про звільнення принаймні мало б пройти через профспілку, в котрій я перебуваю, а такого не було», – говорить Володимир.

Нагадаємо, акцію по безстроковому голодуванню Володимир Бугайов та Андрій Карпенко розпочали 29 грудня 2017 року у стінах Павлоградського міськвиконкому.

12 січня після 15 діб голодування, стан здоров’я Володимира значно погіршився. Каретою «швидкої» його доправили до реанімаційного відділення 4-ї міської лікарні. Другий учасник акції, Андрій Карпенко, голодував 27 діб. Він був звільнений з роботи ще до початку акції.

Основною вимогою голодувальників було – відновлення на роботі звільнених гірників, членів новоствореної профспілки. Вододимир Бугайов є одним із засновників цієї профспілки.
Гірники вважають, що їх звільнення є незаконним і вбачають у цих діях тиск на членів новоствореної профспілки. Четверо звільнених тоді подали позови до суду. Судовий розгляд справ триває.

ДТЕК Павлоградвугілля тоді так прокоментував ситуацію:

- Підприємства ДТЕК – одні із небагатьох, які в період економічної кризи в країні, продовжують стабільно працювати і забезпечують робочі місця тисячам українців. Завдяки ефективній роботі, шахти ДТЕК Павлоградвугілля є найбільшими платниками податку регіону та стабільно розвивають інфраструктуру регіону.

У той же час для нас ефективність роботи означає, перш за все, нульову толерантність до порушення правил охорони праці та техніки безпеки. Ми переконані, що від дисципліни на шахті залежить не тільки життя конкретного співробітника, але й безпека всього колективу під час перебування під землею. Якщо людина систематично порушує свої обов'язки та своїми діями несе небезпеку для життя інших співробітників, ми застосовуємо найсуворіші дисциплінарні покарання. Зокрема, одного з учасників акції було звільнено за систематичне невиконання трудових обов'язків (чотири випадки порушення трудової дисципліни), другий учасник при обстеженні гірничих виробок не здійснив замір метану, а це не тільки порушення службової інструкції, а й загроза життю людей.

Завдяки дотриманню норм праці нам вдалось лише за 10 місяців 2017 року скоротити кількість травм на підприємствах Павлоградвугілля на 9% і за підсумками року збільшити кількість видобутого вугілля до рекордних 20 млн тонн. Ми завжди працюємо у законодавчому полі України, дотримуємось у всіх випадках процедури звільнення, встановлену діючим трудовим законодавством. Усі передбачені колективним договором та КЗоТ виплати при звільненні здійснюються в повному обсязі.

Окремо відзначимо, що ніяких офіційних звернень і тим більше вимог персонально від учасників акції, які раніше систематично порушували правила охорони праці на шахтах, на адресу ДТЕК Павлоградвугілля не надходило.

Коментарі   

+2 # Антон 06.03.2018, 20:33
Може досить друкувати детековську маячню, бо це схоже знущання?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата