На Дніпропетровщині планується будівництво ще 7 сонячних електростанцій, на додачу до вже працюючих на території області 

Про це повідомляє прес-служба Дніпро ОДА.

«По будівництву цілого ряду сонячних електростанцій в Дніпропетровській області вже є конкретика – хто, коли, де і джерело фінансування. Минулого тижня був підписаний меморандум з компанією з Ірландії на будівництво ними в Дніпропетровській області сонячної електростанції потужністю 250 МВт. Ще один інвестор отримав землю в Покрові під електростанцію потужністю 14 МВт і в березні отримує землю ще на 10 МВт там же. Будівництво має розпочатися влітку", – йдеться у повідомленні.

На стадії попередніх розрахунків будівництво електростанцій в Павлоградському районі – на 30 МВт, і в Дніпровському районі – на 25 МВт. Ще одну ділянку землі під електростанцію 10 МВт в тому ж Дніпровському районі вже виділено і там скоро починається будівництво.

На сьогоднішній день в області працює дві сонячні електростанції – в Підгородньому та Нікополі, побудовані за кошти інвесторів.

Раніше повідомлялось, що в Нікополі за кошти канадських інвесторів була побудована найпотужніша в Дніпропетровській області сонячна електростанція потужністю 10 МВт електроенергії на годину.