Більше 20 волонтерок і благодійниць Дніпропетровської області нагородили відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції».

З початку збройного конфлікту на Донбасі жінки неодноразово доправляли на передову провіант, одяг і спорядження для українських бійців, підтримували мирне населення та переселенців

«Наші чарівні жінки тільки зовні слабкі, насправді вони сильні. Духом. Завдяки вам Дніпропетровщина стала форпостом, який зупинив російську агресію. Ви незалежно від свого статусу, віку чи національності простягаєте руку допомоги, наповнюєте надією зневірені серця і за це не чекаєте винагород. До своєї рідної землі ви ставитеся як до матері. І це надихає нас, чоловіків, докласти зусиль, аби швидше закінчити цю війну. Низький уклін вам від кожного мешканця області», – зазначив заступник голови ДніпроОДА Володимир Юрченко

Серед Нагороджених волонтерни, активісти, благодійники

За роки російської агресії неодноразово доправляла на фронт необхідне спорядження Павлоградська організація «Товариство Червоного Хреста України»

«Тільки - но розпочалася АТО, наша організація долучилася до гуманітарної місії. Звернулися до населення та підприємств з проханням – допомогти АТОвцям та переселенцям. Павлоградці відгукнулися, – розказала керівник Алла Ізюмська. – Гроші, які поступали на рахунок Червоного Хреста, витрачали на медикаменти, амуніцію, продукти – усе, чого потребували на передовій. Доставляти допомагали волонтери. Сьогодні більше підтримуємо поранених у лікарнях та шпиталях».