06 березня 2018 року на 79-му році пішов з життя видатний тренер-викладач ФСК ім.Шкуренка Чашин Геннадій Васильович. Про це повідомляє відділ регіональної політики Павлоградського міськвиконкому.

Геннадій Васильович народився 11.03.1939 р., закінчив Центральну школу тренерів СССР м.Малаховка. Трудову діяльність розпочав у 1955 році у Саловацькому деревообробному комбінаті столяром, а з 1967 року на ПМЗ – слюсарем.

У 1980 році працював завідувачем стадіону КФК «Метеорит», потім тренером, розвивав два види спорту: хокей з шайбою та футбол.

За роки праці ним було підготовлено більше 500 вихованців з футболу, міні-футболу та хокею з шайбою. З них більше 50 чоловік грали та грають в командах майстрів ІІ, І, а також в прем’єр - лізі – 10 чоловік, окрім того ще 5 чоловік грали у вищій лізі по міні – футболу.

Протягом 8 років очолював федерацію футболу м. Павлоград.
Чашин Г.В. був високопрофесійним фахівцем та талановитим тренером, мав великий авторитет серед працівників фізичної культури та спорту, уболівальників та футболістів, користувався повагою серед колег та вихованців.

Велика шана та світла пам’ять про Чашина Геннадія Васильовича буде жити в серцях павлоградців!