Під час пожежі ніхто не постраждав 

Пригода сталась увечері 10 березня. Повідомлення про те, що в ангарі Першотравенської автомобільної колони філіалу «Павлоградскої автобази» виникла пожежа до Служби порятунку «101» надійшло о 21.15.

За повідомленням прес-служби ДТЕК Павлоградвугілля, в ангарі зберігається техніка автоколони №4 філіалу «Павлоградської автобази». Ангар знаходиться в с. Миколаївка, Петропавлівського району.

За повідомленням обласного управління із надзвичайних ситуацій за вказаною адресою було направлення чергові відділення 57-ї, 47-ї, 27-ї та 37-ї пожежно-рятувальних частин Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Прибувши на місце виклику, вогнеборцями було встановлено, що займання виникло в середині металевого одноповерхового ангару, в якому знаходяться вантажні та спеціальні автомобілі.

«Вогнем знищено 17 одиниць техніки, а саме: 9 автобусів, 8 автомобілів (вантажних та спеціальних) та обладнання для їх обслуговування всередині металевого одноповерхового ангару на загальній площі 900 м2. Пожежу повністю ліквідовано о 01:45», – йдеться у повідомленні МНС-ників.

До пожежно-рятувальних робіт було залучено 33 чоловіки особового складу та 4 одиниці спеціальної техніки Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області.

Причина пожежі встановлюється правоохоронними органами.