Відповіді, поки що, немає 

Яким чином систематизувати та оптимізувати перевезення пільгових категорій населення у Павлограді і скільки коштів виділяти перевізникам за такі перевезення . Адже тепер у зв’язку із децентралізацією компенсаційні виплати перевізникам за пільговиків виділяються із міського бюджету. А їх потрібно рахувати. Раніше над цим не задумувались, бо кошти компенсувались державою.

Питання обговорювалось під час сумісного засідання міської влади, транспортного відділу, пасажироперевізників, представників громадськості.


Як організувати пільговий проїзд у міському транспорті? Видавати талони, запропонувати пільговикам оплачувати частково вартість проїзду чи ще щось…Скільки пільговиків перевозять пасажироперевізники?

Ідея установити термінали для перерахунку пільгових пасажирів, котру минулого року обіцяли реалізувати, виявилась нездійсненною. Тому точної цифри щодо кількості перевезення пільговиків не знають і самі перевізники. А звідси виникає питання – яку суму компенсувати за пільгові перевезення.

Пропозицію міськвиконкому видати пільговикам талони на проїзд у громадському транспорті громадськість не сприйняла.

На засіданні були присутні ветерани АТО, волонтери. Вони нагадали про те, що пільговий проїзд у міському транспорті їм гарантований Законом України, то чому на місцевому рівні хочуть внести певні зміни.

«Покажіть мені де в Законі України сказано, що ветеран АТО має користуватись талонами на проїзд у міському транспорті. Наша місцева рада хоче змінити закон України? Чому ви відміняєте ті пільги, котрі я заробив там», – запитує АТОшник Віталій Ченцов.

В результаті тривалих і подекуди емоційних обговорень вирішили продовжити вивчати це питання. Для цього обрали відповідну комісію, куди увійшли представник влади, транспортного відділу та громадськості. Обіцяють напрацювати декілька варіантів пільгових перевезень в місті, порядок компенсації за такі перевезення і винести їх на розгляд депутатів міської ради.

А тим часом питання здорожчання вартості проїзду у міському транспорті на найближчому засіданні міськвиконкому (14 березня) обіцяли не розглядати.