Із днем народження сьогодні ювіляра привітали депутати міської та обласної ради, міський голова перед початком пленарного засідання.  

За повідомленням відділу регіональної політики Павлоградського міськвиконкому Геннадій Гаркуша займав ключові посади місцевого самоврядування і є чи не найвпливовішою посадовою особою у всіх сферах життєдіяльності не лише в Павлограді, а і в інших містах Західного Донбасу.

При його безпосередній участі та за активним сприянням було побудовано й введено в експлуатацію 5 шахт, збагачувальна фабрика, завод освітлювальної арматури, ПЗТО, введено в експлуатацію нові виробничі потужності заводу ПМЗ, хімічного заводу, заводу Ливмаш, проведена реконструкція домобудівельного комбінату.

Щорічно здавалось в експлуатацію 100-120 кв.м житла. Під його повсякденним контролем будувались і вводились в дію об’єкти соціально – побутового призначення. В цілому, у Західному Донбасі, було введено та покращено матеріальну базу понад 40 медичних установ, збудовано 8 шкіл, десятки магазинів та закладів культури.

За сумлінну віддану працю Гаркуша Геннадій Михайлович тричі нагороджений Орденом Трудового Червоного Прапору, відзнакою «За заслуги перед містом» І ступеню.

У 2013 році Геннадій Гаркуша отримав звання Почесного громадянина Павлограда.