з 2 квітня за проїзд у міському транспорті Павлограда платимемо більше.

Таке рішення прийняли сьогодні члени міськвиконкому під час позачергового засідання. Про це повідомляє офіційний сайт Павлоградської міської ради.
Тепер за проїзд на основних маршрутах – №1 та №8 доведеться сплачувати 8 грн, на маршрутах понад 10 км – 7 грн і на маршрутах до 10 км – 6грн. Вартість проїзду у пільгових автобусах залишається незмінною – 3,50 грн та 4,50 грн.

 

З розкладом руху автобусів у звичайному режимі руху (з позначкою «пільговий») можна ознайомитися на офіційному сайті Павлоградської міської ради посиланнямhttp://pavlogradmrada.dp.gov.ua/transport/rozklad-rukhu-avtobusiv-v-zvichajjnomu-rezhimi-z-poznachkoyu-pilgovijj.html

Нагадаємо, що питання підняття вартості проїзду у міському транспорті Павлограда розглядалось на засіданні міськвиконкому 28 лютого. Тоді лише завдяки активістам рішення не було прийняте. Розгляд питання перенесли на наступне чергове засідання міськвиконкому, на 14 березня. Активісти теж збирались на нього прийти. Проте питання знову перенесли.
Про сьогоднішнє термінове позачергове засідання міськвиконкому, на котрому прийняли рішення, не знали ні активісти, ні журналісти.