На установку нового паркану біля єдиної школи, що знаходиться близько біля траси з інтенсивним рухом більшість павлоградських депутатів не захотіли виділяти кошти. Хоча на проект такої огорожі бюджетні кошти уже потрачені.

Мова йде про школу № 2 Павлограда. Питання установки нового паркану біля школи зі сторони вул. Полтавської обговорюється депутатами не однієї каденції.
Доводи декотрих депутатів про те, що це єдина школа, котра знаходиться в безпосередній близькості біля інтенсивної траси на більшість не вплинули.

- Полтавська знаходиться близько до навчального закладу, там поруч спортмайданчик, їдуть тисячі машин – пил, гази, і т.п. І з естетичної точки зору, коли діти знаходяться у школі, вони бачать цей ринок , оце все. Тому з установкою цієї огорожі передбачались також і санітарні заходи можливо, екологічні та естетичні, – зауважив міський голова.

- Це дуже дорого, можливо подивитись із других шкіл, де є звідкись перенести, – аргументували свою позицію депутати від Опозиційного блоку.

В результаті голосування більшість виявилась «проти». За повідомленням начальника відділу освіти міста на установку нового паркану потрібно близько 600 тис грн. Передбачалось, що це має бути висока суцільна огорожа.