У Павлограді ж освітянам до цього часу не відшкодували кошти за проходження профоглядів у 2017 роцік за власний кошт. Хоча рішення суду першої та другої інстанції було на стороні педагогів.

У Дніпровській міській раді планують створити умови для надання медичної допомоги педагогічним працівникам при захворюваннях, травмах і станах здоров'я, які супроводжуються тимчасовою втратою працездатності. Відтак на сайті Дніпровської міської ради з'явився проект рішення медичного страхування педагогів, передає Дніпроград.
Згідно документу, у разі хвороби освітянин зможе отримати необхідні ліки, або компенсацію їх вартості за рахунок міського бюджету.

Якщо проект приймуть на черговому пленарному засіданні, то система почне працювати вже з наступного 2019 року. Відтак на медичне страхування вчителів планують витратити 8,4 мільйонів гривень. Загалом меддопомогою планують забезпечити 10 тисяч 700 вчителів, тобто витрачати на кожного освітянина близько 800 гривень на рік.

У Павлограді ж педагогам цьогоріч зменшили надбавку за престижність праці із 20% до 15%. Виплата такої надбавки здійснюється із міського бюджету. Питання обговорювалось під час пленарного засідання депутатів. За словами міського голови фонд заробітної плати освітянам і без того зріс. Окрім того, освітянам мали б виділяти із міського бюджету кошти на проходження щорічних профоглядів. Пердагоги проходять такі профобстеження за власний кошт.

Минулого року профспілка освітян виграла справу у Павлоградському міському та апеляційному суді Дніпра , і згідно судового рішення освітянам мали б відшкодувати кошти за профогляди у 2017 році. Проте гроші так і не виплачені.