Чи дослухаються до них? 

Сьогодні біля стін Павлоградського міськвиконкому зібрались близько 300 чоловік. Люди вимагали не підвищувати вартість проїзду у громадському транспорті міста. У мітингу взяли участь члени ГО «Національний корпус», депутати міської ради , активісти, мешканці міста. Виступаючі говорили про те, що у Павлограді найвища ціна проїзду у міському транспорті – 8 грн на маршрутах №1 та №8 ( із 2 квітня, згідно рішення міськвиконкому) . Говорили також про те, що Павлоград у лідерах по Україні щодо вартості і комунальних послуг, котрі встановлюються на місцевому рівні – вода, тепло. 

Свої вимоги мітингувальники виклали  у зверненні до міської влади.

Аби підписати колективний лист до намету вишикувалась черга.


У зверненні, зокрема, мітингарі вимагали зменшити вартість проїзду до попереднього рівня, провести публічні обговорення з приводу зміни тарифів на проїзд та призначити новий тендер на визначення виконавців послуг по пасажироперевезенню через систему електронних закупівель із розрахунку не більше 6 грн та створення комунального підприємства, що надаватиме послуги по перевезенню пасажирів.

Нагадаємо, що рішення про підвищення вартості проїзду у міському транспорті приймалось на екстреному позачерговому засіданні міськвиконкому, про котре не знали ні активісти , ні журналісти. Членам міськвиконкому, котрі були проти підняття ціни проїзду, повідомили про засідання за півгодини до його початку не поінформувавши про те, що розглядатимуться питання підняття вартості проїзду. Про це вони розповіли журналісту tv-news.dp.ua