Про це заявила заступник міського голови Олена Шуліка.

За якою саме причиною серед навчального року звільнилась директорка не уточнялось. За неофіційною інформацією зі школи, де навчався старшокласник, підозрюваний у звірячому убивстві, звільнились також і декотрі педагоги.

Раніше в інтерв’ю телеканалу СТБ директор 3-ї школи Тамара Галич заявила, що ніяких відхилень у поведінці Валентина Земцова (підозрюваний у вбивстві) не було помічено. За її словами він нічим не відрізнявся від інших учнів та брав активну участь у шкільних заходах.

Разом із тим, батьки, що взяли участь у програмі «Один за всіх» розповіли, що ще у 13-річному віці Валентин, погрожуючи ножем, ґвалтував їх малолітніх синів і відрізнявся жорстокістю.
За словами Олени Шуліки, ситуація на контролі всіх соціальних та медичних служб.

Матеріал за темою: Шокуючі подробиці жорстоких вчинків павлоградського старшокласника

«Це питання з першої ночі було на контролі всіх соціальних працівників . Проводились засідання служби у справах дітей , школа перевірялась відділом освіти відразу ж. Звільнення директора не стосується саме цієї ситуації. Начальник відділу у справах дітей була у постраждалої. Медики спілкуються. Була надана перша фінансова допомога. Документи зараз збираємо на матеріальну допомогу. Ця ситуація перебуває під контролем», – сказала Олена Шуліка.

За її словами до неї, як до заступника міського голови з соціальних питань жодного звернення від мешканців міста чи громадських організацій з приводу цієї ситуації не надходило.

Читайте також: Старшокласник чув якісь голоси і вважав, що він обороняється?