Поліцейські закликають громадян, у яких незаконно знаходиться зброя та боєприпаси, здати її, звільнивши себе від кримінальної відповідальності.

Місячник добровільної здачі зброї, вибухівки, боєприпасів та спецзасобів розпочинається з першого квітня.
За незаконне поводження зі зброєю громадяни несуть кримінальну відповідальність за ст. 263, 264 Кримінального кодексу України, від якої будуть звільнені лише при добровільній здачі зброї органам влади.

Повідомив начальник відділу контролю за обігом зброї в сфері дозвільної системи управління превентивної діяльності ГУНП в Дніпропетровській області Андрій Алексєєнко.

За словами начальника відділу, громадяни, які у вказаний період здали добровільно мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, зможуть після оформлення відповідних документів зареєструвати її у власність і використовувати на законних підставах.

Для отримання більш детальної інформації слід звертатися до територіальних органів Головного управління або дільничних офіцерів поліції в місцях проживання чи тимчасового перебування.

За період проведення минулого місячника у жовтні 2017 року було здано 323 одиниці зброї , з яких 38 нарізної армійських зразків. Окрім цього, громадяни здали 16 снарядів, 9 мін, 16 гранат та 10 запалів.