Стартує приписна кампанія до лікарів первинної ланки – терапевта, сімейного лікаря та педіатра 

Павлоградські медики до підписання таких контрактів із пацієнтами готові. Вони уже отримали відповідний наказ Міністерства охорони здоров’я, форми декларацій , в усіх амбулаторіях підготовлені кабінети, де працюватимуть реєстратори. Вони вноситимуть декларації до єдиної електронної системи «Здоров’я» eHealth.

Про це розповіли під час прес-конференції керівник відділу охорони здоров’я Павлограда Олена Герасименко та головний лікар Центру первинної медико - санітарної допомоги Олена Дуднікова.

За їх словами обрати собі лікаря можна без прив’язки до місця проживання, проте потрібно враховувати чи зручно буде до нього добиратись. Для заключення декларації потрібно мати при собі паспорт та код, або ж інший документ, що засвідчує особу. Вся процедура займає не більше 15 хв.

Кампанія стартуватиме із 2 квітня, але це не означає, що саме у цей день потрібно всім і відразу іти до лікарів і укладати декларації. Це можна зробити упродовж року. Проте варто врахувати, що кількість пацієнтів у лікарів обмежена – не більше 1800 у сімейного лікаря, до 2 тис – у терапевта та до 900 – у педіатра.
Список лікарів та інформація про них є у кожній сімейній амбулаторії та в Центрі первинної медико-санітарної допомоги.

Кошти на медичні послуги Національна служба здоров'я виділятитме на кожного задекларованого пацієнта. Тому, ті , хто не приписався до лікаря, платитимуть із власної кишені. Окрім того, вони не зможуть отримати лікарняного листа.