Комунікаційні дроти все більше огортають місто, заплутуючи цупкими жмутами дахи, горища, під’їзди та стіни будинків.

Можна б з цього порадіти, адже за допомогою комунікацій до нас приходить телебачення, телефонний зв’язок, Інтернет та інші принади цивілізації, якби не потворний вигляд, незручності та навіть небезпека.

Про небезпеку таких комунікацій говорять і газівники, і МНС-ники, і міська влада.

«Коли трапляється якась аварія на фасадному газопроводі, то ці жмути проводів завдають нам значні незручності. Хто відповідає за цей будинок мають приділяти цьому увагу», – розповідає головний інженер ПАТ «Дніпропетровськгаз».

Вона також додає, що був випадок, коли оголений електродріт торкався газової труби на фасаді будинку , в результаті електрострум пішов по газопроводу у квартири. На щастя обійшлось без постраждалих, газова служба відреагувала миттєво.

За словами заступника міського голови Віталія Мовчана, над цією проблемою вони працюють.

«Ми зараз працюємо над цією проблемою. Я прошу вас повідомляти нам про такі випадки. У нас є інспекція з благоустрою, архітектурна інспекція. А саме просте, якщо не розуміють ті, хто незаконно повісив ці проводи, просто їх взяти і порізати і тоді власники відразу ж знаходяться . Уже у 13 випадках знайшлись господарі. Ми надамо власникам таких комунікацій приписи і зобов’яжемо привести їх у належний стан», – розповів Віталій Мовчан.

Він також пообіцяв винести це питання на розгляд комісії із надзвичайних ситуацій.

«Розглянемо це питання під час засідання комісії із надзвичайних ситуацій, бо пожежа в будинку 44 по вул. Центральна розпочалась через те, що була ціла купа кабелів незрозумілого походження. Це дуже небезпечно», – додав Віталій Мовчан.