Вулична акція була проведена в людному місці – біля міського Центру дозвілля «МИР».

Молодіжна вулична акція спрямована на пропаганду здорового способу життя, на підвищення поінформованості населення з питань значення своєчасного проходження профілактичних оглядів для ранньої діагностики захворювань. Спілкуючись з мешканцями міста, учасники акції розповідали про переваги ведення здорового способу життя для попередження захворювань, особливо туберкульозу та інших соціально-небезпечних хвороб. Вони звертали увагу перехожих на те, що при незадовільному стані здоров’я необхідно обов’язково звернутись до лікаря за місцем проживання. Це допоможе своєчасно виявити захворювання, або навіть захистити від інфікування близьких та рідних. Волонтери наголошували на тому, що більшість захворювань виліковні на ранній стадії.

У проведенні акції взяли участь група студентів Павлоградського медичного коледжу з волонтерського загону «Ромашка» (керівник - Маловик Л.І.) Шакун Тетяна, Маякова Богдана, Чорна Дар’я, Шудренко Наталя, фахівці кабінету пропаганди медичних знань та Товариства Червоного Хреста.

Учасники акції спілкуючись з громадянами міста, роздавали інформаційні листівки та буклети: «Що потрібно знати про туберкульоз», «Оцініть своє здоров’я», «Безпечних цигарок не існує», «Зроби свій вибір» та інші, наголошуючи на важливості ведення здорового способу життя.

«Я вважаю, що такі акції потрібні, бо чим більше люди будуть знати про те, як захиститись від захворювання, які перші симптоми, от тим швидше вони звернуться до лікаря, розпочнуть лікування і швидше одужають. Обізнаний – значить захищений», – розповіла tv-news.dp.ua студентrа медичного коледжу волонтерка Тетяна Шакун

Кожного навчального року медиками лікувально-профілактичних закладів міста, медсестрами та групою волонтерів медичного коледжу проводиться курсове-гігієнічне навчання та активна роз’яснювальна робота серед учнів навчальних закладів міста, студентів професійного ліцею та гірничого коледжу.

Фахівці та студенти-волонтери працюють з учнями старших класів та викладачами навчальних закладів, розповідають про шляхи передачі інфекцій, як запобігти захворюванням, зробити свій вибір на користь здоров’я.
Захід відбувся в рамках місячника з нагоди Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на туберкульоз та до Всесвітнього дня здоров’я.