Павлоградською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно директора комунального підприємства «Павлоградтеплоенерго» Миколу Вовка за службову недбалість, що спричинила тяжкі наслідки (ч.2 ст.367 КК України).

Повідомляє прес-служба прокуратури Дніпропетровської області.

«Директор комунального підприємства – постачальника теплової енергії, неналежно виконуючи свої службові обов’язки, своєчасно не організував перерахування грошових коштів у сумі понад 840 000 гривень на спеціальні рахунки, затверджені НКРЕКП та призначені для забезпечення фінансування інвестиційної програми підприємства. Кошти, призначені для вказаної програми, були включені у структуру тарифу на послуги теплопостачання та сплачувались населенням. Проте, через такі дії посадовця замість виконання заходів, передбачених інвестпрограмою (встановлення комерційних вузлів обліку спожитої енергії у 69 багатоквартирних житлових будинків Павлограду) кошти були витрачені на інші потреби», – йдеться у повідомленні.

Під час проведення досудового розслідування передбачені програмою лічильники споживання теплової енергії були встановлені мешканцям Павлограду.

Довідково: санкцією вказаної статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафам від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.


Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

Коментарі   

0 # Леонід Васильович Ро 07.04.2018, 11:35
Опалювальний сезон скінчився?..
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата