До складу Координаційного центру увійшли громадські організації, активісти, депутати міської ради, небайдужі мешканці міста. 

Мета створення такого центру – захист Конституційних прав громадян, захист інтересів мешканців міста. Основні напрямки та форми роботи Координаційного центру викладені у меморандумі про співпрацю між патріотичними силами Західного Донбасу.

«Користуючись відсутністю ефективного опору своїм грабіжницьким діям, міська влада продовжує наступ на права і добробут містян , а її дії стають все більш системними і масштабними. Розрізнені акції протесту, які трапляються час від часу, не мають якогось помітного ефекту», – йдеться у меморандумі.

Документ підписали учасники організації.

Основними напрямками роботи Координаційного центру є протидія злочинним діям в першу чергу корупційним проявам, антиукраїнській діяльності , загрозам життю та здоров’ю мешканців міста , загрозам довкіллю.

Діяльність Координаційного центру є прозорою та відкритою. Звіти про засідання Координаційного центру викладатимуться у відритий доступ.