Як це вплине на життя павлоградців, поки що, невідомо

Павлоградський водозабір перейде від ДТЕК Павлоградвугілля у власність міста. За повідомленням міського голови Анатолія Вершина, відповідна домовленість про це уже є. А от чітких планів на родовище води у міської влади, поки що, немає.

«Павлоградський водозабір перейде у власність міста. Це не означає, що відразу ми зможемо розпочати його експлуатацію . Необхідно завершити розвідувальні роботи, щоб визначити запаси води та технічний стан споруд і мереж водозабору. Враховуючи те,що Павлоградське родовище є дійсно унікальним, запаси води необхідно використовувати лише в якості питної, тому остаточно відмовлятись від водоводу Дніпро - Західний Донбас не плануємо», – сказав міський голова.

Він також додав, що на даний час тривають пошуки інвесторів для реконструкції об’єктів Павлоградводоканалу . Уже розроблено проект реконструкції водопровідно насосної станції на майданчику №4. За словами міського голови, після реалізації проекту централізована вода стане якіснішою. Окрім того, планується також знезаражувати воду сучаснішим і безпечнішим методом – електролізом. Кошти на реалізацію проекту планують отримати із державного бюджету

« Ми подали документи, є така державна програма «Питна вода». Вартість проекту по заміні хлору на гідроліз – 10 млн грн. Співфінансування із місцевого бюджету – 10% , тобто 1 млн грн наших і 9 млн із державного бюджету. Зараз проводиться перерахунок цього проекту і я сподіваюсь, що в цьому році він буде реалізований», – додав міський голова.