Павлоградському історико-краєзнавчому музею передали приміщення колишнього рентген-кабінету, що по вул. Соборній 

 Робота над облаштуванням будівлі уже розпочалась. Як розповіла tv-news.dp.ua директор музею Тетяна Ведмідь, планується облаштувати конференц-залу, картинну галерею, музей АТО, чорнобильців та афганців. Розпочали із того, що поміняли адресу та виготовили два проекти.

«Ми уже поміняли адресу , бо за цим будинком 40 років був закріплений номер 81, але насправді за цією адресою знаходиться житловий будинок , тому ми поміняли 81 на 109 . Є у нас у цьому році два проекти на цей будинок – на благоустрій біля будівлі і на ремонт фасаду. Виділені також кошти на охорону та сигналізацію», – повідомила Тетяна Ведмідь.

Розпланували уже також кімнати та підвальне приміщення.

«Одна зала буде використовуватись, як конференц , одну кімнату ми хочемо віддати для дітей . Це буде не лише виставкова зала, а й проведення майстер-класів, ігрових програм. Ще одна зала буде відведена під картинну галерею, бо у фондах музею дуже багато картин наших місцевих художників , інших художників , які подарували нам свої роботи . Вона буде постійно оновлюватись. У підвальному приміщенні , воно велике просторе, ми хочемо зробити гардероб та туалетні кімнати . Плануємо також зробити музей учасникам АТО . Там можна показати окремі регіони, бої . Туди ще хочуть і чорнобильці, і воїни - інтернаціоналісти створити свій куточок. Якщо у нас вистачить місця, то ми це зробимо. Щоб воно було в комплексі», – розповіла Тетяна Ведмідь.

Відкрити музей планують років через 2, бо роботи чимало.

«Всередині потрібно всі стіни обідрати до цегли, потім обробити спеціальним протирадіаційним препаратом. Адже багато років там було рентгенологічне відділення , там стояли старі апарати. Зараз сучасні матеріали, технології, все можна зробити», – додала Тетяна Ведмідь.

Прилеглу територію планують обнести парканом, виставити там зразки бойової техніки і облаштувати зону відпочинку. Історичний фасад будівлі та архітектурний стиль (конструктивізм) збережеться.