Він підпорядковуватиметься міській владі 

Створити спецпідрозділ планують на базі інспекції по благоустрою. За повідомленням міського голови Анатолія Вершини, фінансуватиметься підрозділ із міського бюджету, до його кількісного складу входитиме 10-12 чоловік. Працівників підрозділу обіцяють забезпечити автомобілями , формою, спецспорядженням та гідною зарплатою.

«На базі нашої інспекції по благоустрою пропоную створити окремий підрозділ, який буде слідкувати за всім порядком як самостійно, так і з поліцією. Будуть фінансуватись із міського бюджету. Закласти в бюджеті придбання декількох автомобілів, форму , спеціальне спорядження, розпишемо функціональні обов’язки та права в рамках діючого законодавства. Скільки на це піде коштів, я вважаю, що тут не потрібно рахувати кошти , це наша перспектива. Зарплата у них має бути на рівні. Це буде аналог муніципальної поліції», – сказав міський голова.

Начальник Павлоградського відділу поліції Віктор Рибак підтримує такі плани. Каже, що створення підрозділу буде для них вагомою допомогою і в результаті знизиться злочинність.
Планується, що спецпідрозділ з’явиться на вулицях міста із січня 2019 року. За якими якостями підбиратимуть людей до підрозділу, поки що, невідомо.

Коментарі   

+1 # Леонід Васильович Ро 17.04.2018, 16:36
Кошти треба рахувати завжди, особливо - людські, з яких живишся.
Це особиста банда мера - то ж хай мер зі своїх статків її і утримує.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата