Вихованці ФСК імені Шкуренка здобули командну перемогу на змаганнях зі спортивного водного туризму «Відкриття сезону 2018».

Перегони водників проходили 21 квітня на річці Вовчій в районі парку імені Першого травня. Про підсумки спортивної події розповів у Фейсбук один із тренерів переможців Андрій Суворкін.

За його словами, участь у змаганнях взяли 9 команд, до складу яких увійшло 40 вихованців секцій зі спортивного туризму з кількох міст і районів Дніпропетровської області. Свою майстерність у керуванні різних класів суден вони демонстрували на трьох дистанціях: «Слалом», «Спринт» і «Рятувальні роботи».

Найкращу маневреність у різних видах «Слалому» (К-4, К-2, Б-2 і В-1) виявили вихованці ФСК ім. Шкуренка (команда «Посейдон») – на їхньому рахунку всі 4 перемоги. Найшвидшими у «Спринті В-2» стали гості із Синельниківського району.

Ця ж команда отримала золоту нагороду і за підсумками змагань із порятунку «постраждалого» кермувальника каяку (каяк - спортивне одномісне судно). Однак, зазначає тренер, в загальному заліку переможцями чемпіоната з водного спортивного туризму стали вихованці ФСК ім. Шкуренка.

«Дякуємо всім за участь і допомогу в проведенні змагань, команда ФСК ім.В.М.Шкуренко бажає всім чудового сезону, незабутніх пригод і цікавих походів. Після численних походів і змагань, сезон традиційно закриємо на початку жовтня», – написав Андрій Суворкін.

Олександр Шульга для tv-news.dp.ua