Вони шукатимуть нових перевізників, котрі перевозитимуть людей за прийнятними цінами 

24 квітня у Павлограді пройшла акція «Припинимо тарифний геноцид!». Зокрема, учасники акції вимагали знизити тарифи на проїзд у міському транспорті.

Після того, як депутати (більшість) не проголосували «за» розгляд питання про відміну рішення міськвиконкому щодо підвищення вартості проїзду, активісти зайшли в залу засідань міськвиконкому. Міський голова оголосив про перенесення пленарного засідання на наступний день. На перемовини із активістами він не прийшов.
Учасники акції вирішили продовжити боротьбу дещо в іншій формі.

«Перевізники кажуть, що у них є обгрунтування цін і вони не збираються нічого міняти . Ми готові до подальшого протистояння . Враховуючи те, що ми не хочемо зривати сесію міської ради , тому що на сесію виносяться питання, які турбують місто , щоб наші опоненти не апелювали, що ми зірвали сесію і не дали змоги прийняти важливі рішення. Ми не збираємось зривати сесію. Наші дії є законними , але вимушеними. Тому ми зробимо таким чином : будемо розробляти проект рішення про проведення у Павлограді позачергового нового тендеру на пасажироперевезення і будемо звертатись до перевізників і з інших міст для того, щоб вони заводили сюди свій транспорт і були готові за прийнятною ціною здійснювати у нас в місті пасажирські перевезення», – сказав керівник міської  організації  «Національні дружини» Сергій Тіщенко.

Акція "Проти тарифного геноциду" організована ГО "Національний корпус".