Про це під час зустрічі з представниками громадськості повідомив начальник ГУНП в Дніпропетровській області Віталій Глуховеря.

Він також закликав представників політичних сил та громадських організацій не використовувати політичну символіку, заборонені георгіївські та гвардійські стрічки, символіку комуністичного, націонал-соціалістичного та тоталітарних режимів.

За словами заступника начальника ГУНП Володимира Богоноса, 8 та 9 травня у Дніпрі та області поліція працюватиме в посиленому режимі несення служби. У ці дні заплановано ряд заходів з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

- До поліції вже надійшло ряд заявок від бажаючих покласти квіти до монументу Вічної слави та взяти участь у заходах. Наголошую, що кожен організатор заходу несе відповідальність за дотримання закону та порядку з боку учасників своїх колони. В свою чергу, хочу запевнити всіх присутніх, що кожен поліцейський, який охоронятиме публічну безпеку, матиме промаркований шолом та жетон – зазначив Володимир Богоніс.

- Ми задіяли максимальну кількість співробітників для забезпечення порядку. Звертаюся до всіх учасників масових заходів з порозумінням ставитися до підвищених заходів безпеки та не провокувати агресію серед самих учасників. В разі виявлення підозрілих предметів, осіб, які якимось чином можуть спровокувати людей на безлад, будь-яких нестандартних ситуацій одразу повідомляти поліцейських – підсумував Віталій Глуховеря.

Провести масові заходи мирно і безпечно, не допустити провокацій та будь-яких проявів сепаратизму під час масових публічних заходів на Дніпропетровщині – такими були основні питання робочої зустрічі в ГУНП в Дніпропетровській області.

Довідково

12 червня 2017 року Президент України підписав Закон про офіційну заборону використання на території України георгіївської стрічки. Закон вступив у силу з 15 червня 2017 року.. Згідно цього закону публічне використання стрічки чи її зображення обкладається штрафом від п’ятдесяти до ста п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією стрічки.