Він пообіцяв Павлограду особливу підтримку у розвитку релігійної громади 

Керуючий Дніпропетровської єпархії УПЦ Київського патріархату єпископ Симеон ( Зінкевич) зустрівся із вірянами Павлоградського приходу Свято-Михайлівської парафії.

«Я вам дуже вдячний за те, що ви є в Павлограді. Насамперед за те, що ви є патріотичною складовою Павлограда не за назвою,а за совістю. Дякую, що ви плекаєте цю віру. Коли храм збудований громадою, то це є живий , а не музейний храм. Це державотворення , про яке ми розповідаємо там, під куполом – то вже наслідки, а насправді державотворення починається із нас із вами», – сказав Преосвященнійший.

За його словами розпочався великий розвиток української церкви, багато чого будується по області. Зокрема він особисто працює над відкриттям семінарій та відродженням духовних закладів.

«Я відкрив навчальний заклад – семінарію. Ми не встигаємо випускати щороку духовенства стільки, скільки маємо потреби в релігійних громадах. Сьогодні в області єпархій та релігійних громад понад 220. Десь уже є храми, десь пристосовані, десь будуються. А духовенства близько 300 чоловік. Це мало», – додав єпископ Симеон.

Він також пообіцяв Павлограду особливу підтримку у розвитку УПЦ Київського патріархату та релігійної громади.

«Павлоград – прифронтова зона і вам потрібна особлива підтримка і ця підтримка буде . З вашої сторони потрібен рух, а підтримка, повірте мені буде і на державному рівні теж», – наголосив владика.

Він також додав, що має намір обіцяв приїхати в Павлоград, зустрітись із прихожанами , обговорити питання подальшого розвитку церкви Київського патріархату.

Довідково

Перша Українська Православна Церква Київського патріархату відкрилась у Павлограді 14 жовтня 2016 року. Храм розмістився у колишній школі №13, що по вул. Івана Богуна (Калініна),39.