А все через недбалість  

За повідомленням прес-служби прокуратури Дніпропетровської області, через недбалість колишнього архітектора до бюджету не надійшло понад 400 000 гривень.

«Павлоградською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно колишнього головного архітектора міської ради за службову недбалість (ч.2 ст.367 КК України)», – йдеться у повідомленні.

Згідно обвинувального акта, посадовець, неналежно виконуючи свої службові обов’язки, під час введення в експлуатацію об’єктів будівництва, побудованих шістьма суб’єктами господарювання, не забезпечив складання відповідної документації щодо обов’язкової сплати останніми коштів, які залучаються на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста. Через це до місцевого бюджету не надійшло понад 400 000 гривень.

Довідково

За вчинення вказаного злочину передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.