У ніч із 10 на 11 березня 2018 року у Павлограді старшокласник вирізав сім’ю – батька та 4-річного сина, вижила лише вагітна жінка.

У вчиненні звірячого убивства обвинувачують старшокласника Валентина Земцова.

Чому підозрюний у жорстокому убивсті відразу після рішення суду потрапив не в СІЗО, а в медичний заклад? Це питання турбувало громадськість. Тоді в міській лікарні Павлограда , де перебував потенційний убивця, відбувся мітинг із вимогою відправити нелюда під варту.

Прес-служба поліції з цього приводу повідомляє, що за даним фактом проводиться службова перевірка.

Щодо психічного стану обвинувачуваного, то цим питанням займається відповідний медичний заклад.

«Слідчими отримано відповіді з медичних закладів стосовно психічного стану здоров’я затриманого. Наразі останній перебуває на судово комплексній психолого-психіатричної експертизі у закритому закладі під цілодобоваю охороною», – повідомляє прес-служба поліції.

Поліціянти також повідомляють, що ніяких засобів зв’язку у зарештованого при собі немає.

До Павлоградського відділу поліції надійшло також 3 повідомлення від батьків неповнолітніх хлопчиків, котрих 5 років тому ґвалтував старшокласник Валентин Земцов.
Розслідування вказаного кримінального провадження знаходиться під контролем очільника поліції Дніпропетровської області та громадськості Павлограда.

За всіма питаннями з приводу цієї події громадяни міста можуть звертатися до Павлоградського відділу поліції: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., а також https://www.facebook.com/Павлоградський-відділ-поліції-ГУНП-в-Дніпропетровській-області-165355097355318/