У Павлограді вихованці секції спортивного туризму ФСК ім. Шкуренка провели змагання, присвячені Дню Перемоги над нацизмом.

Вони проходили 9 травня у центральному міському парку на березі Вовчої. Про підсумки спортивних перегонів розповів днем пізніше у мережі Фейсбук один із тренерів Андрій Суворкін.

За словами тренера, вихованці секції змагалися у спортивному пішому туризмі і веслувальному слаломі. «Аби потрапити до загального заліку, спортсменам необхідно було здолати пішу смугу перешкод і дистанцію на каяках і каное», - написав А. Суворкін.


Переможцями й призерами у своїх групах стали:

старша група


1 місце – Кирил Григор`єв
2 місце – Данил Мірошниченко
3 місце - Руслан Кодиров

середня група


1 місце – Денис Кодиров
2 місце – Маша Лісовська
3 місце – Данил Кобець

дівчата


1 місце – Катерина Єгорова
2 місце – Анна Гула
3 місце – Єлізавета Гула

Нагадаємо, нещодавно, 21 квітня, вихованці ФСК імені Шкуренка здобули командну перемогу на змаганнях зі спортивного водного туризму «Відкриття сезону 2018». Перегони водників проходили 21 квітня на річці Вовчій в районі парку імені Першого травня. Тоді участь у змаганнях взяли 9 команд, до складу яких увійшло 40 вихованців секцій зі спортивного туризму з кількох міст і районів Дніпропетровської області. Свою майстерність у керуванні різних класів суден вони демонстрували на трьох дистанціях: «Слалом», «Спринт» і «Рятувальні роботи».

Олександр Шульга для tv-news.dp.ua

Джерело фото: www.facebook.com/groups/komanda.poseidon