Обов’язковий елемент пам’ятника – прикордонний стовп і, можливо,прикордонний пес 

Ідея спорудження в місті такого пам’ятника належить павлоградській спілці прикордонників - ветеранів.

«Ми звернулись до міського голови із проханням відкрити в місті пам’ятник прикордонникам. Після чого зустрілись з усіма структурами, причетними до спорудження такого пам’ятника – архітектура, комунальники – заручились підтримкою та отримали , поки що, усний дозвіл. Нам показали декілька локацій і ми вибрали одну із найкращих», – розповів tv-news.dp.ua прикордонник- ветеран Ігор Іваніченко.

Пам’ятник вирішили установити в районі Міськгілки біля танка. І уже 28 травня на місці майбутнього пам’ятника установлять прикордонний стовп.

«Маємо надію,що у День прикордонника , 28 травня, ми закладемо камінь на місці майбутнього пам’ятника у вигляді прикордонного стовпа. Із якого матеріалу буде стовп, іще вирішуємо, можливо дерев’яний, як 100 років тому. Підготовчі роботи уже йдуть», – додав Ігор Іваніченко.

Як виглядатиме пам’ятник, іще вирішують. Після офіційної закладки «першого каменя» планують оголосити конкурс на кращий ескіз. Обов’язковим елементом пам’ятника має бути прикордонний стовп і ,можливо, прикордонний пес.

«Ми об’їхали багато міст по Україні. Те, що бачили, фіксували. Є один варіант, який нам дуже подобається. Обов’язково має бути прикордонний стовп. Маємо думку, що це має бути гранітний прикордонний стовп двох кольорів – червоний і зелений граніт – лабрадор. Це дуже дорого. Нам назвали ціну дуже велику, але будемо рухатись. Ми розуміємо, що ми скинемось, як завжди. Прикордонники завжди цим відрізнялись», – говорить  Ігор Іваніченко.

 

Коментарі   

+2 # Антон 11.05.2018, 10:45
А я хочу пам'ятник саперам, а мій друг - десантникам.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата