ГО «Школа Ірини» діє у Павлограді уже 9 років. Тут виховуються діти із вадами фізичного та розумового розвитку. Серед них двоє дітей – інваліди - колясочники. Тому поїздки за межі міста – справа непроста. 

Проте всупереч всім побоюванням, гостювання у Булахівській школі принесло дітям масу лише позитивних емоцій.

«На цю зустріч ми чекали давно, і з нетерпінням. Ми дружимо зі «Школою Ірини» із 2012 року. І нарешті ми дочекались, що такі шановані гості до нас завітали», – розповіла tv-news.dp.ua директор школи Наталія Масловська.

І педагоги, і учні школи дуже постарались, аби гості були задоволені. Для гостей організували екскурсію навчальними кабінетами, майстер-клас по виготовленню квітів, показали музей, діти поспілкувались із старшокласниками, створили дерево дружби, відпочили у центрі відпочинку, який з’явився у школі завдяки конкурсу «Громада своїми руками» та побували у лісі на екологічній стежині.

За словами засновника «Школи Ірини» Ірини Манасян, діти та їх батьки отримали лише позитивні емоції.

«За 9 років роботи школи – це наш перший сумісний виїзд за межі міста. Маса позитивних емоцій навіть від самої поїздки. Для наших дітей великий інтерес становить навіть звичайне спілкування із учнями державних шкіл, тим більше, що у Булахівці нестандартна школа. Ми відвідали музей школи. Невелика кімнатка, але зібрано стільки матеріалів. Покормили нас. Пиріжки – це фішка школи. Скільки вони приїздять до нас на різні заходи, то завжди привозять із собою свої фірмові пиріжки. Ми приємно здивовані витримкою наших дітей . Ніхто не капризує. У нас двоє колясочників і особливої можливості кудись виїхати немає. А тут і річка, і ліс, і повітря. Мені б хотілось, щоб такі поїздки були частіше, але все залежить від транспорту», – розповідає Ірина Манасян.

Вона також додала, що теж збирають матеріали і дуже сподіваються, що у них таки буде власне приміщення і вони зможуть відкрити власний музей.