Медичного працівника звільнено з роботи 

Як ми уже повідомляли у п’ятницю, 11 травня , медична сестра дитячого відділення міської лікарні №1 Павлограда переплутала ліки із миючим засобом для підлоги. Замість ліків вона дала 11-річній дівчинці, що перебувала на стаціонарному лікуванні, хлорний миючий засіб.

За повідомленням начальника відділу охорони здоров’я Павлограда Олени Герасименко, відразу ж на місці дитині надали першу невідкладну медичну допомогу, потім доправили до обласної дитячої клінічної лікарні. На сьогодні дитина почувається краще. Медична ж сестра звільнена з роботи.

«За інформацією головного лікаря, відбулись кадрові зміни в дитячому відділенні міської лікарні №1. Дитина почувається краще, завдяки тому, що відразу була надана невідкладна медична допомога на території лікарні №1, дівчинка вже харчується. На медичного працівника відкрито кримінальне провадження», – розповіла tv-news.dp.ua Олена Герасименко.

Вона також додала, що за словами співробітників дитячого відділення міської лікарні №1 , медсестра, що допустила таку недбалість, характеризується позитивно.

Довідково

Медсестри другого рівня медичної допомоги проходять атестацію у Дніпрі. В Павлограді атестуються лише медпрацівники первинної ланки.