За повідомленням Сергія, основною причиною звільнення є активна патріотична життєва позиція та зокрема, участь декількох повнолітніх студентів коледжу в акції проти підвищення тарифів на проїзд у міському транспорті.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook:

- Я працюю в Павлоградському коледжі з 2012 року викладачем дисциплін "Захист Вітчизни" та "Фізична культура". Та сьогодні мені сказали, що на роботу вже можу не виходити.
З самого початку моєї діяльності мною було створено на базі коледжу військово-патріотичний клуб "Сокіл", який успішно діяв весь цей час. Мною було проведено сотні навчально-польових зборів, десятки літніх таборів, величезну кількість показових виступів та спортивних змагань! Щороку ми їздимо на навчальні стрільби, вшановуємо героїв Холодного Яру! Нашу команду знають як одну з найкращих в області та Україні у напрямку військово-патріотичного виховання! За шість років було виховано сотні молодих патріотів, велика кількість яких з перших днів на фронті захищали Україну, і зараз служать в ЗСУ, НГУ та МВС! Я сам будучи викладачем проводив літні та зимові відпустки на фронті у лавах добровольців. Проте весь цей час точилась боротьба за існування клубу та моє перебування в коледжі. Мені закидали те, що я маю бути об'єктивним розповідаючи студентам про війну на Донбасі (!), що я готую зі студентів "бойовиків", що я втягую молодь у політику, а треба завжди лишатися нейтральним (!)... Вибачте, але у країні що воює, країні яка втратила значні території та міліони громадян, країні в якій щодня на фронті вбивають людей, розповідати про терпимість та любов до ворога? Звісно у коледжі є прекрасні викладачі, яких люблять і шанують діти, яких поважаю я! Викладачі з міцною патріотичною позицією, викладачі-волонтери. Але є влада міста, якій начхати на це.

Каталізатором стали події у міській раді 24 квітня, коли КІЛЬКА ПОВНОЛІТНІХ студентів самостійно прийшли підтримати легальний мітинг громадян за зменшення проїзду. Це при тому, що я особисто в них не викладаю, і впливу на них не маю!!! Але вони "перейшли дорогу" ОСОБИСТО міському голові Вершині А.О. Від Вершини та Пономарчука (!?) почалися закиди в мій бік, що я ЗІРВАВ З ЗАНЯТЬ ДЕСЯТКИ ДІТЕЙ! Телефонні дзвінки до адміністрації коледжу, листи в поліцію, гнівні запити на ректора університету.

Поліція у діях мітингарів не вбачає ані складу злочину, ані правопорушення. А от зі сторони освіти почався тиск. Директор прямо заявила, що мені ДОВЕДЕТЬСЯ піти самому інакше вони "знайдуть" причину. Також почався тиск на студентів з погрозами відрахування, позбавлення стипендій та зменшення оцінок!
Павлоградська влада - це ДНО України, бо коли вони мстяться студентам за СВОЇ прорахунки, коли вони чужими руками звільняють викладачів через їх власну позицію в місті та боротьбу за Україну - ані викладачам ані студентам тут робити немає чого. І мені дуже шкода, що адміністрація коледжу йде на поводу у Вершини та Пономарчука, проводячи політику репресій якраз серед тих, хто ЗАВЖДИ горою стояв за свій навчальний заклад. У вас немає майбутнього.
НАША МОЛОДЬ НЕ МАЄ ПРАВА! В НАШОЇ МОЛОДІ НЕМАЄ СВОБОДИ СЛОВА ТА ВОЛЕВИЯВЛЕННЯ!


Читайте також: Ми зрозуміли, що якщо зараз ми не будемо діяти різко, швидко, активно, то ця хвиля накриє і Павлоград…

Читайте також: Міську раду Павлограда охороняли невідомі у цивільному. Хто замовив «охорону»? (ВІДЕО)