У Павлограді на медичному обліку перебуває 839 ВІЛ-інфікованих.

У Дніпропетровській області, за даними обласного центру СНІДу, на обліку у лікарів перебуває 27 тис. 776 чоловік.

Кількість ВІЛ - інфікованих в області продовжує зростати. Щорічно реєструється 3- 3,5 тис нових випадків захворювання. Більшість ВІЛ-позитивних – люди молодого працездатного віку 30 - 49 років. Повідомляє Кабінет пропаганди здорового способу життя Центру первинної медико-санітарної допомоги Павлограда.

«За підтримки департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, неурядових організацій та міжнародних донорів служба СНІДу Дніпропетровської області проводить масштабну роботу по розширенню доступу до тестування на ВІЛ, збільшенню обсягів охоплення антиретровірусним лікуванням (АРТ), а також утриманню на лікуванні ВІЛ-позитивних пацієнтів», – йдеться у повідомленні .

На сьогодні на базі 40 закладів охорони здоров’я області отримують АРТ 15 тис707 ВІЛ-позитивних пацієнтів. Тільки за останні два роки в нашому регіоні розпочали лікування понад 5 тисяч ВІЛ-інфікованих, що у 5 разів більше, ніж щорічний середній приріст АРТ за всі роки впровадження ВААРТ в області.

У Павлограді працює Центр профілактики ВІЛ/СНІДу, де з 22 травня по 1 червня 2018 року безкоштовно і конфіденційно можна зробити експрес-тест для визначення свого ВІЛ-статусу та отримати консультативну допомогу фахівців.
Центр профілактики ВІЛ/СНІДу працює з адресою: м. Павлоград, вул. Шевченка, 63, тел. 050-512-57-97.