Сироваткою для профілактичних щеплень дітей місто забезпечено не в повній мірі.

Зокрема, відсутня вакцина АКДС , котра захищає малюка від кашлюка, правця, дифтерії та вакцина проти гемофільних інфекцій.

«Із понеділка отримаємо деякі вакцини. Наразі немає АКДС . Окремо є проти кашлюка, АКДС немає. У квітні закінчилась. Пройшов тендер. Можливо найближчим часом прийде друга партія і можливо там буде і ця вакцина», – розповіла tv-news.dp.ua начальник відділу охорони здоров’я Павлограда Олена Герасименко.

За бажанням батьки можуть придбати вакцину АКДС в аптеках. Проте при цьому, за словами Олени Герасименко, дуже важливо правильно її доставити, не порушуючи холодовий режим.

«Батьки можуть за власний кошт придбати вакцину АКДС в аптечній мережі. Проте медики можуть зробити щеплення дитині, лише коли зберігався режим доставки. Для цього батьки беруть у нас спеціальну сумку-холодильник для доставки вакцини із аптеки в лікувальний заклад. В аптеці необхідно також взяти сертифікат якості препарата. Якщо ж ланцюжок зберігання вакцини був порушений, то медики відмовляються вводити дитині такий препарат, бо користь таке щеплення не принесе», – розповіла Олена Герасименко.