Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я маю право!», метою якого є підвищення юридичної грамотності українців та формування нової правової культури в суспільстві, триває.

Павлоградський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (Павлоградський МЦ) є одним з партнерів, що втілюють даний проект. З огляду на кількість та характер звернень до Павлоградського МЦ керівник центру Косоног О.В. звертає увагу громади на зміни в програмі житлової субсидії.

З 1 травня 2018 року почала діяти нова програма житлової субсидії, вона є більш соціально справедливою та адресною. Зміни в програмі субсидії направлені на те, щоб ті хто справді потребують субсидію, її отримували.

Субсидію не отримають: якщо у власності сім’ї є автомобіль, якому менше 5 років (крім мопеда та авто, наданого органом соціального захисту населення); якщо площа квартири перевищує 120 кв.метрів або будинку 200 кв.метрів (крім ДБСТ та помешкань, де живуть прийомні діти).

Зміни для безробітних, що не стоять на обліку в центрі зайнятості: для отримання субсидії є два варіанти – чесно задекларувати свої доходи та сплатити страхові внески до Пенсійного фонду, або органом соціального захисту населення автоматично буде нараховано таким людям працездатного віку у дохід три прожиткові мінімум – на сьогодні 5286 грн. – якщо вони хочуть отримати субсидію, а також в будь якому разі необхідно буде сплатити єдиний соціальний внесок на 3 місяці в розмірі не менше мінімального.

Позитивне для переселенців: субсидію ВПО зможуть отримати без договору оренди житла, достатньо буде подати до органу соціального захисту населення заяву та декларацію з копією довідки ВПО.

Зміни для ОТГ: надано право приймати від громадян документи для оформлення субсидії для передачі їх органам соціального захисту населення.
Житлові субсидії для фермерів: для розрахунку субсидії враховуватиметься лише 30% доходу від реалізації молока молокопереробникам.

Для більш детальних роз'яснень з приводу отримання субсидії, або будь- якої іншої безоплатної первинної правової допомоги (окрім питань кримінального характеру), та безоплатної вторинної правової допомоги (якщо особа відповідає категоріям, що мають право на таку допомогу) звертайтеся за адресою Павлоградського МЦ: м. Павлоград, вулиця Полтавська б. 129, офіс 308, телефон 096 5809586, e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..