У порівнянні із минулим роком рівень захворювання знизився на 21%.

Повідомила міський епідеміолог Людмила Руденок. Проте, обласні показники все ж перевищені – на 55%. Найбільше хворіють діти. Їх частка у загальній кількості хворих складає 75%. За повідомленням Людмили Руденок, в основному – це діти раннього шкільного та дошкільного віку.

Основною причиною захворювання є неправильна кулінарна обробка харчових продуктів та порушення правил їх зберігання, вживання неякісної води, недодержання правил гігієни. Загрожує появі кишкових інфекцій також випадкове потрапляння води або полоскання рота при купанні в річках, озерах, ставках. Проте, 95% гострих кишкових інфекцій пов’язано із харчовими продуктами, серед яких найбільш небезпечні молочні, м’ясні та рибні.

Характерними ознаками гострих кишкових інфекцій є нудота, блювота, діарея, загальна слабкість, підвищення температури тіла.

Для попередження захворювань необхідно дотримуватись простих і доступних кожному правил:

• перед приготуванням їжі та перед її вживанням обов’язково мити руки з милом. Обов’язково мити руки після відвідування туалету;
• не вживати м’ясні та молочні продукти придбані на стихійних ринках, з рук приватних осіб;
• не використовувати для пиття, приготування їжі та миття посуду воду з незнайомих джерел водопостачання (ріки, озера, підземні джерела, поверхневі води). Для пиття і приготування їжі – використовувати питну бутильовану воду або воду з централізованих джерел водопостачання;
• не вживати харчові продукти та напої при найменшій підозрі щодо їх якості;
• не вживати в їжу незнайомі гриби, ягоди, трави та інші рослини;
• при неорганізованому відпочинку (туристичні мандрівки) для миття посуду і рук використовувати перекип’ячену воду. При харчуванні у лісі, на пляжі виключати контакт продуктів з ґрунтом та піском.