В «Школі Ірини» сьогодні відзначили свято останнього дзвінка та День захисту дітей 

Привітати вихованців «Школи» прийшли учні загальноосвітніх шкіл, театральний колектив «Елен», танцювальні колективи. Діти теж приготували номери художньої самодіяльності.
В ГО «Школа Ірини» виховуються діти із вадами фізичного та розумового розвитку, котрі не охоплені державною системою освіти. На даний час в «Школі» навчається 16 дітей. За повідомленням засновника організації Ірини Манасян, перебування дітей у закладі має позитивний результат.

«У нас є вагомі результати. Минулоріч двоє наших дітей пішли у звичайну школу, завдяки програмі інклюзивної освіти . Три дні вони відвідували державну школу і два дні були у нас. І вчителі раді успіхами дітей, і ми теж раді. Одна дитина стала краще розмовляти, ще одна дитина заговорила. Результатами своєї роботи ми задоволені. Дехто вважає, що цих дітей марно навчати, що мовляв результатів не буде. Ми ж доводимо протилежне. Тим більше, що з дитиною працюють не лише спеціалісти,а й самі батьки», - розповідає Ірина Манасян.

Із дітьми займаються логопеди, психологи, музичний керівник, фізрук, викладається також і Боже Слово.

По звершенню навчального року розпочинається новий набір вихованців у «Школу Ірини». Довідки за т. 050 457 88 61 – Рибас Ірина