Горить світло удень чи відсутнє вночі – телефонуйте в диспетчерську службу міськвиконкому

КП «Павлогорадсвітло» звертається до мешканців Павлограда із проханням повідомляти в диспетчерську службу міськвиконкому інформацію про будь-які проблеми із зовнішнім освітленням.
За повідомленням керівника КП «Павлоградсвітло» Бориса Сінюкова, на сьогоднішній день в місті відсутня диспетчеризація зовнішнього освітлення, тому відслідкувати будь-які несправності у системі зовнішнього освітлення неможливо. Про них можна дізнатись лише завдяки інформації мешканців міста.

«На обслуговуванні «Павлоградсвітло» перебуває 8 тис 868 світлоточок. Це 71 шафа управління зовнішнім освітленням, котрі знаходяться у різних районах міста і через котрі здійснюється ввімкнення та вимкнення освітлення. На жаль, на сьогодні у нас відсутня диспетчеризація зовнішнього освітлення, котра передбачає диспетчерський пульт, через який ми бачили б всю картину міста, що у нас виключилось, що включилось. Всі шафи зовнішнього освітлення працюють в автономному режимі. Там стоїть спеціальна програма, котра автоматично вмикає і вимикає освітлення. Проте, будь- яка техніка може збоїти і може бути відключення чи включення не запрограмоване. Це викликає подив мешканців міста – чому, наприклад, удень горить світло. Це сталось через збій програми , а зовсім не тому, що ми не хочемо працювати чи ще щось. Інколи це відбувається це через те, що проводяться якість планові чи аварійні роботи на мережах. І це дає збій в пунктах управління», – розповів tv-news. dp.ua Борис Сінюков.

За його словами без диспетчеризації зовнішнього освітлення подібних ситуацій уникнути неможливо.

Програму диспетчеризації депутати міської ради прийняли та затвердили у лютому 2018 року. Повністю реалізувати її планується у 2019 році.

«Лише після диспетчеризації зовнішнього освітлення ми зможемо оперативно бачити що у нас працює, що ні, тобто зможемо уже ці процеси регулювати і усувати несправності. На сьогодні про відключення електрики ми дізнаємося лише від мешканців міста. Тому велике прохання, про всі збої у роботі системи зовнішнього освітлення телефонувати до диспетчерського пункту міської ради. Аварійна ситуація усувається упродовж декількох годин, неаварійна – упродовж доби», – наголосив Борис Сінюков.

Цілодобовий тел. диспетчерської служби – 095- 225 41 92