Освітлити планують навіть ті місця, котрі ніколи не бачили вуличних ліхтарів 

«На сьогодні ми займаємось відновленням освітлення на тих вулицях чи ділянках вулиць, де його взагалі не було. Таких вулиць у нас чимало. Ми їх уже подали і затвердили план роботи, узгодили із депутатським корпусом», – розповів керівник КП «Павлоградсвітло» Борис Сінюков.

За його словами на сьогодні уже відновлено освітлення по вул. Гірняцькій, Польовій. На останній світла не було близько 15 років. У найближчих планах провести лінію мереж освітлення по вул. Степового Фронту на ділянці від вул. Олексієва до дамби та освітлити темні плями на селищі Соснівка.

Триває також робота по модернізації зовнішнього освітлення по вул. Дніпровській. За період із грудня 2017 по травень 2018 замінено 562 світильники. Замість натрієвих установлені сучасні світлодіодні лампи. Вони споживають удвічі менше електроенергії при якіснішому освітленні.

«Світлодіодні лампи створюють комфортне освітлення і для водіїв,і для пішоходів. В результаті це впливає на зменшення кількості дорожніх пригод у темний час доби», – доддав Борис Сінюков.