У Петропавлівці поліція розслідує дії селищної ради, які попередньо кваліфікує як службове підроблення документів.

Справа стосується минулорічного ремонту тротуару в центрі селища і невідповідності між датою фактичного виконання робіт і тією, що вказана в офіційних паперах. Про це йдеться в ухвалі районного суду від 11 травня.

Згідно з ухвалою, 7 травня до суду з клопотанням про тимчасове вилучення низки документів, які знаходяться у розпорядженні селищної влади, звернувся слідчий місцевої прокуратури. У клопотанні сказано, що 5 квітня 2018 року поліція відкрила кримінальне провадження за фактом службового підроблення (ч.1 ст. 366 КК України). В ході слідства правоохоронці з`ясували, що 15 грудня 2017 року Петропавлівська селищна рада в особі її голови і підрядник (ФОП) уклали 4 договори – начебто за результатами електронних торгів. Договори передбачали, що останній зобов’язується виконати поточний ремонт тротуарів і доріг в центрі селища ( на вул. Миру, Широкій і Соборній) на загальну суму 525 тис. грн.

«Натомість, - йдеться у клопотанні, - в ході проведеного опитування посадових осіб Петропавлівської селищної ради встановлено, що фактично роботи щодо поточного ремонту тротуару та доріг на території Петропавлівської селищної ради на загальну суму 525 тисяч гривень згідно договорів №№187, 188, 189, 190 від 15.12.2017 фактично були проведені літом 2017 року, тобто до проведення процедур визначених Законом України «Про публічні закупівлі» та до укладання договорів, які передбачають оплату наданих послуг, що прямо заборонено ч.7 ст.2 Закону».

За даними слідства, посадовці селищної ради «внесли до актів приймання виконаних будівельних робіт від 15.12.2017 завідомо неправдиві відомості щодо проведення робіт по поточному ремонту тротуару та доріг на території Петропавлівської селищної ради по вул. Миру, Широкій та Соборній, смт. Петропавлівка, які фактично проводились в період червня-серпня 2017 року». Петропавлівський районний суд на своєму засіданні 11 травня задовольнив клопотання слідчого поліції і представника прокуратури і дозволив слідству тимчасово вилучити у Петропавлівської селищної ради оригінали документів, які стосується вказаної справи. Строк дії судової ухвали спливає 11 червня.

          Олександр Шульга  для tv-news.dp.ua